TVOŘIVÉ DÍLNY PRO základní  ŠKOLy. 
pro žáky z  1.tříd jsou uvedené akce v odkazu:
,,Pro
mateřské školy,,
 VÝROBNÍ DÍLNY JSOU OTEVŘENY CELOROČNĚ  PONDĚLÍ – PÁTEK OD 9:00 – 18:00 HODIN. OBJEDNÁVEJTE TELEFONICKY NA ČÍSLECH: 603 229 436, 604 206 561
vstupné zš a mš neplatí.NOVINKA - JARNÍ A LETNÍ VÝROBA A KRMENÍ ZVÍŘÁTEK.

Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů mořské koupelové soli s přírodními silicemi z bylin, nebo z ovoce do sáčku/7 druhů/, vykrajování a balení glycerinového mýdla, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,+ balíček krmení pro zvířátka.

Cena celkem  110,-Kč za žáka.


DUBEN - ŘÍJEN

Balíček číslo 1. 
Balíček obsahuje: nalévání vosku do půlky vydlabaného citronu, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku  koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce 7 druhů/ s sebou  půlku vydlabaného citronu/.

Cena celkem 95,- Kč za žáka.


 Balíček číslo 2.
Balíček obsahuje: výrobu 2 kusů 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce 7 druhů.
Cena celkem 105,-Kč za žáka.


 Balíček číslo 3.

Balíček obsahuje: odlévání 4 kusů plovoucích svíček do ořechových skořápek, dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce-7 druhů /vše dodáme/
Cena celkem 130,-Kč za žáka.


 Balíček číslo 4.
Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/

Cena celkem 125,-Kč za žáka.


Balíček číslo 5.

Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/ a vykrojení glycerinového mýdla.
Cena celkem 145,-Kč za žáka.


Balíček číslo 6.

Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů mořské koupelové soli s přírodními silicemi z bylin, nebo z ovoce do sáčku/7 druhů/, dále výrobu 2 kusů svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,

Cena celkem 105,-Kč za žáka.


7 - výrobní balíček v mýdlárně

Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů mořské koupelové soli s přírodními silicemi do lahvičky, odlévání glycerinových mýdel do formy včetně závěsu a balení. Na výběr máme cca 50 druhů forem, různých tvarů a motivů.

Cena celkem 170,-Kč za žáka.

Koupelové soli,glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU ,a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.

8 - výrobní balíček v pastelkárně /pouze v lednu, únoru a září/

 Balíček obsahuje: odlévání voskových pastelek a naskládání do plastové dózičky/ celkem 8 kusů/. Dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/
Cena celkem 160,- Kč za žáka. 

Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a speciálních barev do potravin a dalších přírodních surovin.

9 - výrobní balíček v čokoládovně

 Čokolády jsou bez palmových tuků a bezlepkové.

Co obsahuje exkurze ve výrobně čokolády pro skupiny dětí základních a mateřských škol?

Děti uvidí temperování čokolády. Dále také uvidí,,čokoládníkový,, strom. Balíček obsahuje: odlévání 2 kusů tabulek čokolády a následné zdobení dle vlastní fantazie různými ingrediencemi /lyofilizované ovoce, oříšky, mandle, pistácie/. Vše si samozřejmě zabalí a odnesou s sebou domů. Dále děti dostanou čokoládu, která je nalitá na lžičce a doma si z ní mohou vyrobit horkou čokoládu. Součástí akce je i  shlédnutí videa od sklízení kakaových bobů po výrobu čokolády.

Cena celkem 160,-Kč za žáka.


DÝŇOVÁNÍ VE SVÍČKÁRNĚ I V ČOKOLÁDOVNĚ.

Ve svíčkárně - výroba a zdobení svíčky a mýdla  ve tvaru dýně, ducha, nebo podzimního motivu.

Cena za žáka 100,-Kč

K této akci je možné přidat  krmení zvířátek za 20,-Kč


V čokoládovně - výroba a zdobení 2 kusů čokolád s dýňovým , nebo podzimním motivem.

Cena za žáka 160,-Kč 

K této akci je možné přidat krmení zvířátek za 20,-Kč

Naše Čokolády jsou čokolády tzn. bez palmových a rostlinných tuků a bez lepkové.


VÁNOČNÍ BALÍČEK VE SVÍČKÁRNĚ  listopad - prosinec.

Tento balíček obsahuje: odlévání svíček do 4 ořechových skořápek, zdobení ploché svíčky ve tvaru kapříka, prasátka, zvonečku, sněhuláka, nebo stromečku o rozměru cca 80×100 mm a vykrojení mýdla. Dále plnění  lahvičky koupelovou mořskou solí 7 druhů/ s přírodními bylinnými extrakty a k tomu dvě čokoládová lízátka. Pozn. čokoládová lízátka dostanou v balíčku již vyrobené a zabalené.

Cena celkem 300,- Kč za žáka.


​​​​​​​VELIKONOCE VE SVÍČKÁRNĚ A V ČOKOLÁDOVNĚ.

VE SVÍČKÁRNĚ: Tento balíček obsahuje - odlévání půlky plovoucího vajíčka, zdobení ploché svíčky ve tvaru vajíčka, zajíčka, beránka, ovečky, květiny, nebo dalších jarních motivů. Svíčka má rozměr cca 80×100 mm. Dále plnění  lahvičky koupelovou mořskou solí 7 druhů/ s přírodními bylinnými extrakty. 

Součástí akce je i  shlédnutí videa o výrobě svíček.

Cena celkem 200,- Kč za žáka.


V ČOKOLÁDOVNĚ: Balíček obsahuje - odlévání 2 kusů tabulek čokolády a následné zdobení dle vlastní fantazie různými ingrediencemi A ČOKOLÁDOVÝM OBRÁZKEM S VELIKONOČNÍM MOTIVEM . Vše si samozřejmě zabalí a odnesou s sebou domů. Dále děti dostanou čokoládu, která je nalitá na lžičce a doma si z ní mohou vyrobit horkou čokoládu. Součástí akce je i  shlédnutí videa od sklízení kakaových bobů po výrobu čokolády.

Cena celkem 200,-Kč za žáka.

Čokolády jsou bez palmových tuků a bezlepkové.


CENÍK:

SVÍČKA 20X170 MM... 30,-KČ

SVÍČKA PLOCHÁ, TVAROVANÁ, ... 75,-KČ

VYKROJENÉ MÝDLO... 25,-KČ

ODLÉVANÉ MÝDLO... 75,-KČ

KOUPELOVÁ MOŘSKÁ SŮL - lahvička 350 g /PŘÍRODNÍ EXTRAKTY/ 95,-Kč

ČOKOLÁDOVÉ LÍZÁTKO /JIŽ HOTOVÉ/ 45,-KčD