TvořivÉ dílny pro školy
telefonní kontakty: 603 229 436, 604 206 561

 
Vážené paní učitelky, dovolujeme si Vám nabídnout  výrobní balíčky  ve vnitřních i venkovních prostorách Svíčkárny RODAS v Šestajovicích u Prahy

Výrobní dílny pro základní školy jsou otevřeny celoročně  pondělí – pátek 9:00 – 18:00 hodin. Objednávejte telefonicky na číslech: 603 229 436, nebo 604 206 561Můžete vybírat z těchto výrob: A-ve svíčkárně, B-v mýdlárně, C-v pastelkárně, D-v čokoládovně

 

NOVINKA:
KRMENÍ ZVÍŘÁTEK
AKCE OBSAHUJE KRMENÍ ZVÍŘÁTEK MLÉKEM A KUKUŘICÍ, UKÁZKU VÝROBY KRMENÍ NA HISTORICKÉM MLÝNKU A KROUHAČI, KOMENTOVANOU PROHLÍDKU S PRŮVODCEM. 
V CENĚ JE  ZAHRNUT SUVENÝR - MÝDLOVÉ ZVÍŘÁTKO. CENA ZA TUTO AKCI JE 80,- KČ ZA ŽÁKA. DOPROVOD ZDARMA.

 

VÝROBNÍ BALÍČKY

Jednotlivé balíčky:

Výrobní balíčky ve svíčkárně:

NOVÝ VÝROBNÍ BALÍČEK VE SVÍČKÁRNĚ – výroba ploché svíčky. Jsou to tvarované svíčky. Na výběr máme: kapříka, prasátko, hvězdičku, zvoneček, srdíčko, zajíčka, beránka. Cena 75,- Kč za žáka. K tomuto balíčku můžete doobjednat:

-plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g za 70,- Kč

-plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do sáčku cca 150 g za 35,-Kč

-vykrojení glycerinového mýdla za 25,- Kč

-výrobu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,, za 20,- Kč

Balíček číslo 1. 
Balíček obsahuje: nalévání vosku do 6 půlek ořechových skořápek,  dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, /s sebou 6 půlek ořechových skořápek /
Cena celkem 50,-Kč za žáka.

Balíček číslo 2. 

Balíček obsahuje: nalévání vosku do půlky vydlabaného citronu, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku  koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce 7 druhů/ s sebou  půlku vydlabaného citronu/.
Cena celkem 70,-Kč za žáka.

 Balíček číslo 3.
Balíček obsahuje: odlévání 1 kusu voskové ozdoby, dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm  se zdobením polevou ,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce 7 druhů  /vše dodáme/ .
Cena celkem 90,-Kč za žáka.

 Balíček číslo 4.
Balíček obsahuje: nalévání parafinu do 2 půlek vaječných skořápek, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce 7 druhů/s sebou  2 kusy půlek rozklepnutého vajíčka/.
Cena celkem 80,-Kč za žáka.

 Balíček číslo 5.
Balíček obsahuje: odlévání 2 kusů plovoucích svíček, dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce-7 druhů /vše dodáme/
Cena celkem 95,-Kč za žáka.

 Balíček číslo 6.
Balíček obsahuje:plnění a vrstvení 7 druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/
Cena celkem 85,-Kč za žáka.

Balíček číslo 8.

Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů mořské koupelové soli s přírodními silicemi z bylin, nebo z ovoce do sáčku/7 druhů/, vykrajování a balení glycerinového mýdla, dále výrobu 2 kusů svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,

Cena celkem  95,-Kč za žáka.

Balíček číslo 9.

Balíček obsahuje: odlévání voskového zápichu, plnění a vrstvení 7 druhů mořské koupelové soli s přírodními silicemi z bylin, nebo z ovoce do sáčku/7 druhů/, dále výrobu 2 kusů svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,

Cena celkem 95,-Kč za žáka.

B-výrobní balíček v mýdlárně

Balíček č.10

Balíček obsahuje: Plnění a vrstvení 7 druhů mořské koupelové soli s přírodními silicemi do lahvičky, odlévání glycerinových mýdel do formy včetně závěsu a balení. Na výběr máme cca 50 druhů forem, různých tvarů a motivů.

Cena celkem 125,-Kč za žáka.

Koupelové soli,glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU ,a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.


C-výrobní balíček v pastelkárně

 Balíček číslo 7.
Balíček obsahuje: odlévání voskových pastelek a naskládání do plastové dózičky, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/
Cena celkem 95,-Kč za žáka.

 Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a speciálních barev do potravin a dalších přírodních surovin.


D-výrobní balíček v čokoládovně

Vyrábíme pouze z  kvalitní belgické  čokolády značky Barry Callebaut, která je bez palmového tuku a bez mouky a škrobu-bezlepková.

Co obsahuje exkurze ve výrobně čokolády pro skupiny dětí základních a mateřských škol?

Děti uvidí temperování čokolády, včetně různých výrob přímo ve  výrobně čokolády. Dále také uvidí,,čokoládníkový,, strom.

Balíček obsahuje: odlévání 2 kusů tabulek čokolády a následné zdobení dle vlastní fantazie různými ingrediencemi /lyofilizované ovoce, oříšky, mandle, pistácie/ a čokoládu se lžičkou, ze které si doma vyrobí horkou čokoládu. Vše si samozřejmě zabalí a odnesou s sebou domů. Součástí akce je i  shlédnutí videa od sklízení kakaových bobů po výrobu čokolády.

Cena celkem 140,-Kč za žáka.


 Výrobní balíček v perníkové chaloupce – SUPER TVOŘIVÁ VÁNOČNÍ NOVINKA

 Balíček číslo 11.

Balíček obsahuje: Zdobení vánočního dřevěného svícnu přírodním materiálem a  zdobení adventní svíčky. Odlévání 4 kusů lodiček do ořechových skořápek a zdobení perníčků.

Cena celkem 165,-Kč za žáka.


Vážení přátelé,před devíti lety jsme na základě požadavku základních škol začali provozovat  naučné  programy o výrobě svíček spojené s vlastnoruční výrobou ve svíčkárně RODAS, která se nachází v Šestajovicích (okres Prahy-východ).Nově jsou také otevřeny pobočky v Plzni, Písku a Lánově.