TvořivÉ dílny pro školy
telefonní kontakty:
603 229 436, 604 206 561

 
ážené paní učitelky, dovolujeme si Vám nabídnout  výrobní balíčky  ve vnitřních i venkovních prostorách SVÍČKÁRNY RODAS v Šestajovicích u Prahy.
Pro žáky z 1.třídy jsou uvedené akce v odkazu: ,,Pro mateřské školy,,

Výrobní dílny pro základní školy jsou otevřeny celoročně  pondělí – pátek 9:00 – 18:00 hodin. Objednávejte telefonicky na číslech: 603 229 436, nebo 604 206 561Můžete vybírat z těchto výrob: A-ve svíčkárně, B-v mýdlárně, C-v pastelkárně, D-v čokoládovně

DÝŇOVÁNÍ VE SVÍČKÁRNĚ I V ČOKOLÁDOVNĚ.

Ve svíčkárně - výroba a zdobení svíčky a mýdla  ve tvaru dýně, ducha, nebo podzimního motivu.

Cena za žáka 100,-Kč

K této akci je možné přidat  krmení zvířátek za 20,-Kč

 

V čokoládovně - výroba a zdobení 5 kusů čokolád /3 lízátka a 2 tvary/ ve tvarů dýní, nebo podzimního motivu.

Cena za žáka 180,-Kč 

K této akci je možné přidat krmení zvířátek za 20,-Kč

Naše Čokolády jsou čokolády tzn. bez palmových a rostlinných tuků a bez lepkové.

 


PODZIMNÍ VÝROBA A KRMENÍ ZVÍŘÁTEK.

Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů mořské koupelové soli s přírodními silicemi z bylin, nebo z ovoce do sáčku/7 druhů/, vykrajování a balení glycerinového mýdla, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,+ balíček krmení pro zvířátka.

Cena celkem  110,-Kč za žáka.


VÁNOČNÍ AKCE  listopad - prosinec

Tento balíček obsahuje: odlévání svíček do 4 ořechových skořápek, zdobení ploché svíčky ve tvaru kapříka, prasátka, zvonečku, sněhuláka, nebo stromečku o rozměru cca 80×100 mm a vykrojení mýdla. Dále plnění  lahvičky koupelovou mořskou solí 7 druhů/ s přírodními bylinnými extrakty a k tomu dvě čokoládová lízátka. Pozn. čokoládová lízátka dostanou v balíčku již vyrobené a zabalené.

Cena celkem 300,- Kč za žáka.

 

Balíček číslo 1. 
Balíček obsahuje: nalévání vosku do 4 půlek ořechových skořápek,  dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, 
Cena celkem 50,-Kč za žáka.

 

Balíček číslo 2. 

Balíček obsahuje: nalévání vosku do půlky vydlabaného citronu, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku  koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce 7 druhů/ s sebou  půlku vydlabaného citronu/.
Cena celkem 95,- Kč za žáka.

 

 Balíček číslo 3.
Balíček obsahuje: nalévání parafinu do 2 půlek vaječných skořápek, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce 7 druhů/s sebou  2 kusy půlek rozklepnutého vajíčka/.
Cena celkem 95,-Kč za žáka.

 

 Balíček číslo 4.

Balíček obsahuje: odlévání 2 kusů plovoucích svíček do ořechových skořápek, dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem z bylin, nebo z ovoce-7 druhů /vše dodáme/
Cena celkem 115,-Kč za žáka.

 

 Balíček číslo 5.
Balíček obsahuje:plnění a vrstvení 7 druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/

Cena celkem 120,-Kč za žáka.

 

Balíček číslo 6.

Balíček obsahuje:plnění a vrstvení 7 druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/ a vykrojení glycerinového mýdla.
Cena celkem 145,-Kč za žáka.

 

Balíček číslo 7.

Balíček obsahuje: odlévání voskového zápichu, plnění a vrstvení 7 druhů mořské koupelové soli s přírodními silicemi z bylin, nebo z ovoce do sáčku/7 druhů/, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,

Cena celkem 100,-Kč za žáka.

 

B-výrobní balíček v mýdlárně

Balíček obsahuje: Plnění a vrstvení 7 druhů mořské koupelové soli s přírodními silicemi do lahvičky, odlévání glycerinových mýdel do formy včetně závěsu a balení. Na výběr máme cca 50 druhů forem, různých tvarů a motivů.

Cena celkem 160,-Kč za žáka.

Koupelové soli,glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU ,a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.

C-výrobní balíček v pastelkárně /pouze od ledna do března/

 Balíček obsahuje: odlévání voskových pastelek a naskládání do plastové dózičky/ celkem 8 kusů/. Dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/
Cena celkem 150,- Kč za žáka.
 Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a speciálních barev do potravin a dalších přírodních surovin.

D-výrobní balíček v čokoládovně

 Čokolády jsou bez palmových tuků a bezlepkové.

Co obsahuje exkurze ve výrobně čokolády pro skupiny dětí základních a mateřských škol?

Děti uvidí temperování čokolády. Dále také uvidí,,čokoládníkový,, strom. Balíček obsahuje: odlévání 2 kusů tabulek čokolády a následné zdobení dle vlastní fantazie různými ingrediencemi /lyofilizované ovoce, oříšky, mandle, pistácie/. Vše si samozřejmě zabalí a odnesou s sebou domů. Dále děti dostanou čokoládu, která je nalitá na lžičce a doma si z ní mohou vyrobit horkou čokoládu. Součástí akce je i  shlédnutí videa od sklízení kakaových bobů po výrobu čokolády.

Cena celkem 160,-Kč za žáka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D