TVOŘIVÉ DÍLNY PRO mateřské ŠKOLKY A ŽÁKY 1. Tříd základních škol.
 Výrobní dílny jsou otevřeny celoročně  pondělí – pátek od 9:00 – 18:00 hodin. Objednávejte telefonicky na číslech: 
​​​​​​​
603 229 436604 206 561
Vstupné Mš a Zš neplatí.

.

DUBEN - ŘÍJEN

Balíček číslo 1.
Balíček obsahuje: zdobení 2 kusů svíčky 20×170 mm v barevných voskových politurách, dále plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g.
Cena celkem 155,- Kč za žáka.

Balíček číslo 2.
Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g , dále zdobení 1 kusu svíčky 20×170 mm ve voskových politurách, vykrojení glycerinového mýdla a hotové čokoládové lízátko.
Cena celkem  190,- Kč za žáka.

Balíček číslo 3. – NOVINKA výroba ploché svíčky. Jedná se o tvarované svíčky. 

Na výběr máme: kapříka, prasátko, hvězdičku, zvoneček, srdíčko, zajíčka, beránka. Níže jsou uvedeny různé varianty s touto svíčkou.

K tomu plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g. Cena celkem za žáka  170,- Kč

Balíček číslo 4. – NOVINKA výroba ploché svíčky. Jedná se o tvarované svíčky. 

Na výběr máme: kapříka, prasátko, hvězdičku, zvoneček, srdíčko, zajíčka, beránka. Níže jsou uvedeny různé varianty s touto svíčkou.

K tomu  vykrojení glycerinového mýdla a hotové čokoládové lízátko.
Cena celkem  145,- Kč za žáka.

 

Výrobní balíček v mýdlárně

Balíček číslo 5.- Mýdlárna
Balíček obsahuje: plnění a vrstvení sedmi druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g a vlastnoruční odlévání 1 kusu mýdla cca celkem cca 50-60 g. Balení do sáčku. Dále zdobení svíčky 20x175 mm ve voskových politurách.
Cena celkem 200,- Kč za žáka.

Koupelové soli, glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.

Výrobní balíček v pastelkárně/pouze leden-únor/

Balíček číslo 6.
Balíček obsahuje: výrobu 2 kusů voskových pastelek, 6 kusů dostanou již vyrobených. Děti si odnesou celkem 8 kusů voskových pastelek +plastovou dózičku. Zdobení
2 kusů svíček 20×170 mm v barevných voskových politurách a k tomu  již hotové čokoládové lízátko.
Cena celkem 195,- Kč za žáka.

Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a potravinářských barviv.

Výrobní balíček v čokoládovně. Čokolády jsou bez palmových tuků a bez lepku.

Balíček obsahuje: odlévání a zdobení 2 kusů čokolády různými kvalitními ingrediencemi, např. vlašskými ořechy, lyofiliz.jahodami, kokosem, mandlemi, karamelem.

 Dále dostanou hotovou čokoládu na lžičce, ze které si mohou doma vyrobit horkou čokoládu.

Cena této akce je 160,- Kč za žáka.

VÝROBNÍ BALÍČEK OD 1.11.DO 20.12.2024

VÁNOČNÍ BALÍČEK  listopad - prosinec

Tento balíček obsahuje: odlévání svíček do 4 ořechových skořápek, zdobení ploché svíčky ve tvaru kapříka, prasátka, zvonečku, sněhuláka, nebo stromečku o rozměru cca 80×100 mm a vykrojení mýdla. A plnění  lahvičky koupelovou mořskou solí 7 druhů/ s přírodními bylinnými extrakty a k tomu dvě čokoládová lízátka. Pozn. čokoládová lízátka dostanou v balíčku již vyrobené a zabalené.

Cena celkem 300,- Kč za žáka.

 

VELIKONOCE VE SVÍČKÁRNĚ A V ČOKOLÁDOVNĚ.

VE SVÍČKÁRNĚ: Tento balíček obsahuje - odlévání půlky plovoucího vajíčka, zdobení ploché svíčky ve tvaru vajíčka, zajíčka, beránka, ovečky, květiny, nebo dalších jarních motivů. Svíčka má rozměr cca 80×100 mm. Dále plnění  lahvičky koupelovou mořskou solí 7 druhů/ s přírodními bylinnými extrakty. 

Součástí akce je i  shlédnutí videa o výrobě svíček.

Cena celkem 200,- Kč za žáka.

 

V ČOKOLÁDOVNĚ: Balíček obsahuje - odlévání 2 kusů tabulek čokolády a následné zdobení dle vlastní fantazie různými ingrediencemi A ČOKOLÁDOVÝM OBRÁZKEM S VELIKONOČNÍM MOTIVEM . Vše si samozřejmě zabalí a odnesou s sebou domů. Dále děti dostanou čokoládu, která je nalitá na lžičce a doma si z ní mohou vyrobit horkou čokoládu. Součástí akce je i  shlédnutí videa od sklízení kakaových bobů po výrobu čokolády.

Cena celkem 200,-Kč za žáka.

Čokolády jsou bez palmových tuků a bezlepkové.

CENÍK:

SVÍČKA 20X170 MM...30,-KČ

SVÍČKA PLOCHÁ, TVAROVANÁ, ...75,-KČ

VYKROJENÉ MÝDLO...25,-KČ

ODLÉVANÉ MÝDLO...75,-KČ

KOUPELOVÁ MOŘSKÁ SŮL - lahvička 350 g /PŘÍRODNÍ EXTRAKTY/ 95,-Kč

ČOKOLÁDOVÉ LÍZÁTKO /JIŽ HOTOVÉ/ 45,-Kč