Výrobní dílny pro mateřské školy
​​​​​​​Telefonní kontakty: 603 229 436, 604 206 561


Vážené paní učitelky, dovolujeme si Vám nabídnout výrobní balíčky  ve vnitřních i venkovních prostorách Svíčkárny RODAS v Šestajovicích u Prahy

 Výrobní dílny pro mateřské školy jsou otevřeny celoročně  pondělí – pátek 9:00 – 18:00 hodin. Objednávejte telefonicky na číslech: 604 206 561, nebo 603 229 436

Můžete vybírat z těchto výrob: A-ve svíčkárně, B-v mýdlárně, C-v pastelkárně, D-v čokoládovně.

NOVINKA:
KRMENÍ ZVÍŘÁTEK
AKCE OBSAHUJE KRMENÍ ZVÍŘÁTEK MLÉKEM A KUKUŘICÍ, UKÁZKU VÝROBY KRMENÍ NA HISTORICKÉM MLÝNKU A KROUHAČI, KOMENTOVANOU PROHLÍDKU S PRŮVODCEM. 
V CENĚ JE  ZAHRNUT SUVENÝR - MÝDLOVÉ ZVÍŘÁTKO. CENA ZA TUTO AKCI JE 80,- KČ ZA ŽÁKA. DOPROVOD ZDARMA.Vánoční balíček ve svíčkárně

Tento balíček obsahuje: odlévání svíček do 4 ořechových skořápek, zdobení ploché svíčky ve tvaru kapříka, prasátka, zvonečku, sněhuláka, nebo stromečku o rozměru cca 80×100 mm a vykrojení mýdla.

Cena celkem 125,- Kč za žáka. 

Vánoční balíček v čokoládovně a svíčkárně

Tento balíček obsahuje: odlévání 2 kusů tabulek 1x z bílé a 1x z mléčné čokolády a zdobení různými ingrediencemi. Dále ve svíčkárně zdobení svíčky 20x175 mm, nebo odlévání 4 kusů lodiček do ořechových skořápek.

Cena celkem 140,- Kč za žáka. 

Výrobní balíčky

A-Výrobní balíčky ve svíčkárně

Balíček číslo 1.
Balíček obsahuje: výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,, dále plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g.
Cena celkem 90,- Kč za žáka.

Balíček číslo 2.
Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g , dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,,/a vykrojení glycerinového mýdla.
Cena celkem  115,- Kč za žáka.

Balíček číslo 3. – NOVINKA výroba ploché svíčky. Jedná se o tvarované svíčky. 

Na výběr máme: kapříka, prasátko, hvězdičku, zvoneček, srdíčko, zajíčka, beránka. Níže jsou uvedeny různé varianty s touto svíčkou.

+ plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g. Cena celkem za žáka  145,- Kč

+ vykrojení glycerinového mýdla. Cena celkem za žáka 100,- Kč

+ výroba svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,, Cena celkem za žáka 95,- Kč

B- Výrobní balíčky v mýdlárně

alíček číslo 4.
Balíček obsahuje: plnění a vrstvení tří druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g a vlastnoruční odlévání 1 kusu mýdla cca celkem cca 50-60 g. Balení do ozdobných sáčků s mašlí a etiketou.
Cena celkem 125,- Kč za žáka.

Koupelové soli, glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.

C-Výrobní balíčky v pastelkárně

Balíček číslo 5.
Balíček obsahuje: výrobu 2 kusů voskových pastelek, dále 6 kusů dostanou již vyrobených. Děti si odnesou celkem 8 kusů voskových pastelek +plastovou dózičku a vyrobí si
1 kus svíčky 20×170 mm a ozdobí polevou ,,STARWAX,,
Cena celkem 110,- Kč za žáka.

Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a potravinářských barviv.

D-Výrobní balíčky v čokoládovně. Vyrábíme z belgické čokolády bez palmových tuků a bez lepku.

Balíček obsahuje: odlévání a zdobení 2 kusů čokolády různými kvalitními ingrediencemi, např. vlašskými ořechy, lyofiliz.jahodami, kokosem, mandlemi, karamelem.

 Dále dostanou hotovou čokoládu na lžičce, ze které si mohou doma vyrobit horkou čokoládu.

Cena této akce je 140,- Kč za žáka.

Výrobní balíček v perníkové chaloupce – TVOŘIVÁ VÁNOČNÍ / VELIKONOČNÍ NOVINKA

Balíček  obsahuje: Plnění látkového sáčku zrnem a levandulí, nebo zdobení perníčků, zdobení 4 kusů adventních svíček vánočními ozdobnými konturami a výrobu ploché svíčky ve tvaru kapříka, nebo jiných vánočních/velikonočních motivů. Dále děti dostanou hotový balíček se 4 kusy plovoucích svíček ,, vánoční lodičky,,

Cena celkem 250,- Kč za žáka.