Výrobní dílny pro mateřské školy

Vážené paní učitelky, dovolujeme si Vám nabídnout  nové výrobní balíčky  ve Svíčkárně RODAS v Šestajovicích u Prahy

 Výrobní dílny pro mateřské školy jsou otevřeny celoročně  pondělí – pátek 9:00 – 18:00 hodin. Objednávejte telefonicky na 603 229 436

NOVĚ ZASÍLÁME POLOTOVARY DO ŠKOL K VLASTNÍM VÝROBÁM.

Můžete vybírat z těchto výrob: A-ve svíčkárně, B-v mýdlárně, C-v pastelkárně, D-v čokoládovně.

Vánoční balíček ve svíčkárně

Tento balíček obsahuje: odlévání svíček do 4 ořechových skořápek, zdobení ploché svíčky ve tvaru kapříka, prasátka, zvonečku, sněhuláka, nebo stromečku o rozměru cca 80×100 mm a vykrojení mýdla.

Cena celkem 125,- Kč za žáka. 

Vánoční balíček v čokoládovně

Tento balíček obsahuje: odlévání 2 kusů tabulek 1x z bílé a 1x z mléčné čokolády a zdobení různými ingrediencemi. Dále dostanou hotovou čokoládu na lžičce, ze které si mohou vyrobit horkou čokoládu.

Cena celkem 140,- Kč za žáka. 

Máme zájem

 

 

 

 

 

 

 

Výrobní balíčky

A-Výrobní balíčky ve svíčkárně

Balíček číslo 1.
Balíček obsahuje: výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,, dále plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g.
Cena celkem 85,- Kč za žáka.

Balíček číslo 2.
Balíček obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g , dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,,/a vykrojení glycerinového mýdla.
Cena celkem  110,- Kč za žáka.

Balíček číslo 3.
Balíček obsahuje: vykrojení kytičky z glycerinového mýdla, plnění sáčku koupelovou solí, naskládání do plastové vázy a následně do celofánového sáčku a uvázání mašlí a výrobu
1 kusu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,,
Cena celkem  95,- Kč za žáka.

Balíček číslo 4. – NOVINKA výroba ploché svíčky. Jedná se o tvarované svíčky. 

Na výběr máme: kapříka, prasátko, hvězdičku, zvoneček, srdíčko, zajíčka, beránka. Níže jsou uvedeny různé varianty s touto svíčkou.

+ plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g. Cena celkem za žáka  145,- Kč

+ vykrojení glycerinového mýdla. Cena celkem za žáka 100,- Kč

+ výroba svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,, Cena celkem za žáka 90,- Kč

B- Výrobní balíčky v mýdlárně

Balíček číslo 6.
Balíček obsahuje: plnění a vrstvení tří druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g a vlastnoruční odlévání 1 kusu mýdla cca celkem cca 50-60 g. Balení do ozdobných sáčků s mašlí a etiketou.
Cena celkem 120,- Kč za žáka.

Koupelové soli, glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.

C-Výrobní balíčky v pastelkárně

Balíček číslo 5.
Balíček obsahuje: výrobu 2 kusů voskových pastelek, dále 6 kusů dostanou již vyrobených. Děti si odnesou celkem 8 kusů voskových pastelek +plastovou dózičku a vyrobí si
1 kus svíčky 20×170 mm a ozdobí polevou ,,STARWAX,,
Cena celkem 110,- Kč za žáka.

Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a potravinářských barviv.

D-Výrobní balíčky v čokoládovně. Vyrábíme z belgické čokolády bez palmových tuků a bez lepku.

Balíček obsahuje: odlévání a zdobení 1 kusu čokolády různými kvalitními ingrediencemi, např. vlašskými ořechy, lyofiliz.jahodami, kokosem, mandlemi, karamelem.

Dále malování obarvenými čokoládami na čokoládový tvar. Na výběr máme motiv helloweenský, vánoční a velikonoční. Dále dostanou hotovou čokoládu na lžičce, ze které si mohou vyrobit horkou čokoládu.

Cena této akce je 140,- Kč za žáka.

Výrobní balíček v perníkové chaloupce – TVOŘIVÁ VÁNOČNÍ / VELIKONOČNÍ NOVINKA

Balíček  obsahuje: Plnění látkového sáčku zrnem a levandulí, malování obarvenou čokoládou na vánoční čokoládový tvar z belgické čokolády /čokoláda je bez lepku a bez palmového tuku/,

zdobení 4 kusů adventních svíček vánočními ozdobnými konturami a výrobu ploché svíčky ve tvaru kapříka, nebo jiných vánočních/velikonočních motivů. Dále děti dostanou hotový balíček se 4 kusy plovoucích svíček ,, vánoční lodičky,,

Cena celkem 250,- Kč za žáka.