Výrobní dílny pro školy

Vážené paní učitelky,dovolujeme si Vám nabídnout  nové výrobní akce  ve Svíčkárně RODAS v Šestajovicích u Prahy

 

Výrobní dílny pro základní školy jsou otevřeny celoročně  pondělí – pátek 9:00 – 18:00 hodin. Objednávejte telefonicky na 603 229 436

 

Nově vybudovaná čokoládovna .

Vyrábíme pouze z  kvalitní belgické  čokolády značky Barry Callebaut, která je bez palmového tuku a bez mouky a škrobu-bezlepková.

Co obsahuje exkurze ve výrobně čokolády pro skupiny dětí základních a mateřských škol?

Děti uvidí temperování čokolády, včetně různých výrob přímo ve  výrobně čokolády. Dále také uvidí,,čokoládníkový,, strom.

Akce obsahuje: odlévání tabulky čokolády a následné zdobení dle vlastní fantazie různými ingrediencemi /lyofilizované ovoce,oříšky,mandle,pistácie/. Dále malování čokoládovými barvičkami na čokoládový odlitek a čokoládu se lžičkou, ze které si doma vyrobí horkou čokoládu. Vše si samozřejmě zabalí a odnesou s sebou domů. Součástí akce je i  ochutnávka a shlédnutí videa od sklízení kakaových bobů po výrobu čokolády.

Cena za tuto akci  je 120,-Kč.

Z důvodu velkého zájmu o  výrobní akce,je  rozšířena naše nabídka  o tradiční česká  řemesla.Můžete vybírat akce v těchto dílnách

 

A.  Svíčkárna-stávající prostory

 

B.  Pastelkárna-stávající prostory

 

C.  Mýdlárna-nová hala cca 100 m2

 

D. Knoflíkárna a Perníková chaloupka-nový objekt  naproti svíčkárně ,perníková chaloupka v objektu svíčkárny

 

 

 

                 A. Výrobní akce ve svíčkárně

 

Akce číslo 1. - nalévaní ořechových skořápek,svíčka a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje:nalévání vosku do 4 půlek ořechových skořápek ,dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku  koupelovou solí s esenciálním olejem/ s sebou 4 půlky ořechových skořápek /
Cena celkem 50,-Kč

 

Akce číslo 2. - nalévaní vosku do půlky citronu,svíčka a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje:nalévání vosku do půlky vydlabaného citronu ,dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku  koupelovou solí s esenciálním olejem/ s sebou  půlku vydlabaného citronu/.
Cena celkem 50,-Kč

 

Akce číslo 3- NOVINKA-vosková ozdoba/velikonoční,nebo vánoční motiv/,svíčky a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje:odlévání 1 kusu voskové ozdoby,dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm  se zdobením polevou ,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem  /vše dodáme/ .
Cena celkem 75,-Kč

 

Akce číslo 4-nalévání vosku do vaječných skořápek,svíčka a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje: nalévání parafinu do 2 půlek vaječných skořápek,dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem/s sebou  2 kusy půlek rozklepnutého vajíčka/.
Cena celkem 50,-Kč

 

Akce číslo 5-odlévání plovoucích svíček,svíčky a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje:odlévání 2 kusů plovoucích svíček ,dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem /vše dodáme/
Cena celkem 65,-Kč

 

Akce číslo 6-plnění a vrstvení  koupelové soli do lahvičky,svíčka
Akce obsahuje:plnění a vrstvení 7 druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g ,dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/
Cena celkem 60,-Kč
 

 

Akce číslo 7.- NOVINKA-solno-mýdlová váza ,svíčka
Akce obsahuje:vykrojení glycerinového mýdla ve tvaru kytičky,dále plnění sáčku koupelovou solí,naskládání do plastové vázy a následně do celofánového sáčku a uvázání mašlí,dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/
Cena celkem 75,-Kč

 

B.Výrobní akce ve pastelkárně

 

Akce číslo 8-  NOVINKA-voskové pastelky ze včelího vosku-8 kusů,svíčka
Akce obsahuje:odlévání voskových pastelek a naskládání do plastové dózičky,dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme/
Cena celkem 75,-Kč

 

Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a speciálních barev do potravin a dalších přírodních surovin.

 

   C.Výrobní akce v mýdlárně

 

Akce číslo 9.-odlévání mýdla do formy ,sáček s koupelovou solí

 

Akce obsahuje:vlastnoruční odlévání  glycerinového mýdla do formy  ,balení do ozdobného celofánového sáčku a uvázaní mašlí a etiketou ,dále plnění sáčku  koupelovou solí /možno namíchat až 7 druhů/Vše dodáme.

 

Cena celkem 55,-Kč

 

Akce číslo 10.-plnění a vrstvení  koupel.soli do lahvičky,mýdlo
Akce obsahuje:plnění a vrstvení sedmi druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g +vlastnoruční odlévání glycerinového mýdla .Balení do ozdobných sáčků s mašlí a etiketou.Vše dodáme.
Cena celkem 80,-Kč

 

Koupelové soli,glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU ,a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.

D. Výrobní akce v knoflíkárně a perníkové chaloupce-SUPER TVOŘIVÁ VÁNOČNÍ NOVINKA- AKCE Č.11

 

v perníkové chaloupce

 

1.výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,

 

2.nalévaní parafinu do 4 kusů  ořechových skořápek tzv.lodičky/prázdné s sebou/

 

3. zdobení perníkové ozdoby -vánoční motiv

 

v knoflíkárně

 

4.výroba látkového knoflíku

 

5.plnění vánoční purpury do látkového sáčku +dárkové uvázání stuhou

 

6.vykrojení glycerinového mýdla -vánoční motiv

 

Cena celkem 170,-Kč

 

D. Výrobní akce v knoflíkárně a perníkové chaloupce-SUPER TVOŘIVÁ VELIKONOČNÍ NOVINKA-AKCE Č.12

 

v perníkové chaloupce

 

1.výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,

 

2.nalévaní parafinu do 2 kusů vaječných /prázdné s sebou/

 

3. zdobení perníkové ozdoby -velikonoční motiv

 

v knoflíkárně

 

4.výroba látkového knoflíku

 

5.plnění bylinného nahřívacího látkového sáčku +dárkové uvázání stuhou

 

6.vykrojení glycerinového mýdla -velikonoční motiv

 

Cena celkem 170,-Kč

 

Vážení přátelé,před devíti lety jsme na základě požadavku základních škol začali provozovat  naučné  programy o výrobě svíček spojené s vlastnoruční výrobou ve svíčkárně RODAS, která se nachází v Šestajovicích (okres Prahy-východ).Nově jsou také otevřeny pobočky v Olomouci,Plzni a Liberci.

 

 

Za tuto dobu naší svíčkárnu  navštívilo mnoho tisíc dětí. Jelikož se výrobní dílny se samovýrobou osvědčily a dětem se líbí, neboť si samy svíčky vyrábí, dovolujeme si pozvat i Vaší školu či družinu . Pro družiny je  možná návštěva i v odpoledních hodinách. Akce pořádáme celoročně (zde je několik fotografií pro představu). Nyní v krátkosti něco o vzniku továrny na svíčky,mýdlo a kosmetiku. Svíčkárna RODAS byla založena před   23 lety na ploše 4500 m2 a po několika letech začala vyrábět i kosmetické přípravky, koupelovou sůl a parafinové zábaly. Název RODAS vznikl ze jmen zakladatelů svíčkárny Roman, Daniela a svíčky.

Svíčky vyrábíme z parafínu v evropské kvalitě RAL, což znamená, že svíčky neobsahují materiál, který škodí lidskému zdraví.Kosmetické výrobky jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví.Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a potravinářských barev. Jak,,to,,ve svíčkárně probíhá ? Po příjezdu si mohou děti dojít na WC a nasvačit se v teplých a krytých prostorách.Mezi tím promítáme podrobnou videoreportáž o výrobě svíček a kosmetiky RODAS.Po té si děti  vyrábí svíčky samy dle dané akce– možno vidět na fotkách.

 

 

 

 

Z důvodu velkého zájmu o výrobní akce,je rozšířena naše nabídka o výrobu voskových pastelek,glycerinových mýdel a parfémů pro žáky základních škol.

Akce číslo 1-nalévaní ořech.skořápek,svíčky,koupel.sůl

Akce obsahuje:nalévání vosku do ořechových skořápek +výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobených polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem/ s sebou 4 půlky ořechových skořápek s sebou.

Cena 50,-Kč

Akce číslo 2- nalévaní vosku do půlky citronu,svíčky,sůl

Akce obsahuje:nalévání vosku do ořechových skořápek +výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobených polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem/ s sebou půlku vydlabaného citronu.

Cena 50,-Kč

Akce číslo 3- NOVINKA-voskové ozdoby,svíčky,koupel.sůl

Akce obsahuje:výrobu 2 kusů voskových ozdob +2 kusů svíček 20×170 mm ,zdobených polevou ,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem/vše dodáme .

Cena 50,-Kč

Akce číslo 4-zdobení vajíček,nalévání vosku,svíčka a koupel.sůl

Akce obsahuje:zdobení vajíček voskem špendlíkovou hlavičkou a nalévání parafinu do půlek skořápek+výroba 1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem/s sebou 2 kusy vyfouknutých vajec a 2 kusy půlek rozklepnutého vajíčka.

Cena 50,-Kč

Akce číslo 5-odlévání plovoucích svíček,svíčky a koupel.sůl

Akce obsahuje:výrobu 2 kusů plovoucích svíček +výroba 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobených polevou ,,STARWAX,,a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem /vše dodáme

Cena 50,-Kč

Akce číslo 6-plnění a vrstvení koupel.soli do lahvičky,svíčka

Akce obsahuje:plnění a vrstvení tří druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 600 g + výroba 1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme

Cena 55,-Kč

Akce číslo 7- NOVINKA-voskové pastelky,svíčka

Akce obsahuje:ukázku a výrobu voskových pastelek,děti si odnesou 12 kusů voskových pastelek +pastovou dózičku,a výrobu

1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme

Cena 75,-Kč

Akce číslo 8- NOVINKA-solno-mýdlová váza ,svíčka

Akce obsahuje:vykrojení kytičky z glycerinovéhodla,plnění sáčku koupelovou solí,naskládání do plastové vázy a následně do celofánového sáčku a uvázání mašlí,výrobu1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme

Cena 75,-Kč

Chystáme:od konce května SUPER NOVINKU-Výrobu dětských parfémků.Děti si budou moci namíchat svůj parfém do ozdobné plastové lahvičky s rozprašovačem .

Koupelové soli,glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU ,a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.
© 2018 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz