Výrobní dílny pro mateřské školky

Svíčkárna,mýdlárna a kosmetika RODAS Šestajovice u Prahy
Výrobní dílny pro mateřské školky: pondělí – pátek 9:00 – 16:00 hodin, nutno objednat na tel. 603 229 436

Velikonoční akce ve svíčkárně

Tato akce obsahuje: výrobu svíčky do vaječné skořápky, zdobení ploché svíčky ve tvaru zajíčka, vajíčka, nebo beránka, o rozměru cca 80×100 mm dále  svíčku  20×170 mm, zdobenou polevou ,, Starwax,,  včetně balení.

Cena za tuto akci je 100,- Kč za žáka. S sebou si prosím přineste skořápku z rozklepnutého vajíčka-vyšší část.

Velikonoční akce v čokoládovně a svíčkárně

Tato akce obsahuje: odlévání a zdobení čokolády různými ingrediencemi. Dále malování obarvenou čokoládou na čokoládový tvar s velikonočním motivem. Výrobu svíčky do vaječné skořápky a svíčku  20×170 mm, zdobenou polevou ,, Starwax,,  včetně balení.

Cena za tuto akci je 130,- Kč za žáka. S sebou si prosím přineste skořápku z rozklepnutého vajíčka-vyšší část.

 

 Výrobní akce ve svíčkárně.

Akce číslo 1 – svíčka, plnění  koupelové soli do lahvičky.
Akce obsahuje: výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,, dále
plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g.
Cena této akce je  85,- Kč za žáka

Akce číslo 2 – plnění a vrstvení  koupelové soli do lahvičky, svíčka, vykrojení glycerinového mýdla.
Akce obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g , dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,,/a vykrojení glycerinového mýdla.
Cena této akce je  110,- Kč za žáka

Akce číslo 3 – solno-mýdlová váza, svíčka
Akce obsahuje: vykrojení kytičky z glycerinového mýdla, plnění sáčku koupelovou solí, naskládání do plastové vázy a následně do celofánového sáčku a uvázání mašlí a výrobu
1 kusu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,,
Cena této akce je  95,- Kč za žáka

Akce číslo 4 – NOVINKA výroba ploché svíčky. Jsou to tvarované svíčky. Na výběr máme: kapříka, prasátko, hvězdičku, zvoneček, srdíčko, zajíčka, beránka. Cena 75,- Kč za žáka. K této akci můžete doobjednat:

-plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g za 70,- Kč

-vykrojení glycerinového mýdla za 25,- Kč

-výrobu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,, za 15,- Kč

 Výrobní akce v pastelkárně

Akce číslo 5 – výroba voskových pastelek a svíčka.
Akce obsahuje: výrobu 2 kusů voskových pastelek, dále 6 kusů dostanou již vyrobených. Děti si odnesou celkem 8 kusů voskových pastelek +plastovou dózičku a vyrobí si
1 kus svíčky 20×170 mm a ozdobí polevou ,,STARWAX,,
Cena této akce je 95,- Kč za žáka

Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a potravinářských barviv.

  Výrobní akce v mýdlárně

Akce číslo 6 – odlévání glycerinového mýdla do formy, plnění a vrstvení  koupelové soli do lahvičky.
Akce obsahuje: plnění a vrstvení tří druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g a vlastnoruční odlévání 1 kusu mýdla cca celkem cca 50-60 g. Balení do ozdobných sáčků s mašlí a etiketou.
Cena této akce je 120,- Kč za žáka

Koupelové soli, glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.

Výrobní akce v perníkové chaloupce – TVOŘIVÁ VÁNOČNÍ / VELIKONOČNÍ NOVINKA

Akce  obsahuje: Plnění látkového sáčku zrnem a levandulí, malování obarvenou čokoládou na vánoční čokoládový tvar z belgické čokolády /čokoláda je bez lepku a bez palmového tuku/,

zdobení 4 kusů adventních svíček vánočními ozdobnými konturami a výrobu ploché svíčky ve tvaru kapříka, nebo jiných vánočních/velikonočních motivů. Dále děti dostanou hotový balíček se 4 kusy plovoucích svíček ,, vánoční lodičky,,

Cena této akce je 250,- Kč za žáka

Výrobní akce v čokoládovně

Akce obsahuje: odlévání a zdobení 1 kusu čokolády různými kvalitními ingrediencemi, např. vlašskými ořechy, lyofiliz.jahodami, kokosem, mandlemi, karamelem.

Dále malování obarvenými čokoládami na čokoládový tvar. Na výběr máme motiv helloweenský, vánoční a velikonoční. Dále dostanou hotovou čokoládu na lžičce, ze které si mohou vyrobit horkou čokoládu.

Cena této akce je 130,- Kč za žáka

Vážení přátelé,

před devíti lety jsme na základě požadavku základních a mateřských škol začali provozovat  naučné  programy o výrobě svíček spojené s vlastnoruční výrobou ve svíčkárně RODAS, která se nachází v Šestajovicích (okres Prahy-východ).Nově jsou také otevřeny pobočky v  Olomouci,Plzni a Liberci.

Za tuto dobu naší svíčkárnu  navštívilo mnoho tisíc dětí. Jelikož se výrobní dílny se samovýrobou osvědčily a dětem se líbí, neboť si samy svíčky vyrábí, dovolujeme si pozvat i Vaší školu či družinu . Pro družiny je  možná návštěva i v odpoledních hodinách. Akce pořádáme celoročně (zde je několik fotografií pro představu). Nyní v krátkosti něco o vzniku továrny na svíčky,mýdlo a kosmetiku. Svíčkárna RODAS byla založena před   23 lety na ploše 4500 m2 a po několika letech začala vyrábět i kosmetické přípravky, koupelovou sůl a parafinové zábaly. Název RODAS vznikl ze jmen zakladatelů svíčkárny Roman, Daniela a svíčky.

Svíčky vyrábíme z parafínu v evropské kvalitě RAL, což znamená, že svíčky neobsahují materiál, který škodí lidskému zdraví.Kosmetické výrobky jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví.Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a potravinářských barev. Jak,,to,,ve svíčkárně probíhá ? Po příjezdu si mohou děti dojít na WC a nasvačit se v teplých a krytých prostorách.Mezi tím promítáme podrobnou videoreportáž o výrobě svíček a kosmetiky RODAS.Po té si děti  vyrábí svíčky samy dle dané akce– možno vidět na fotkách.

 

 

 

 

Z důvodu velkého zájmu o výrobní akce,je rozšířena naše nabídka o výrobu voskových pastelek,glycerinových mýdel a parfémů pro děti z mateřských školek.

Akce číslo 1- svíčeky , plnění koupel.soli do sáčku, glyc mýdlo

Akce obsahuje:výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,, dále plnění koupelové soli do sáčku a vykrojení glycerinového mýdla /vše dodáme

Cena 80,-Kč

Akce číslo 2-plnění a vrstvení koupel.soli do lahvičky,svíčka

Akce obsahuje:plnění a vrstvení tří druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 600 g + výroba 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme

Cena 80,-Kč

Akce číslo 3- NOVINKA-voskové pastelky,svíčka

Akce obsahuje:ukázku a výrobu voskových pastelek,děti si odnesou 12 kusů voskových pastelek +pastovou dózičku,a výrobu

1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme

Cena 80,-Kč

Akce číslo 4- NOVINKA-solno-mýdlová váza ,svíčka

Akce obsahuje:vykrojení kytičky z glycerinovéhodla,plnění sáčku koupelovou solí,naskládání do plastové vázy a následně do celofánového sáčku a uvázání mašlí a výrobu

1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,,/vše dodáme

Cena 90,-Kč

Koupelové soli,glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU ,a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.
© 2020 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz