Výrobní dílny pro mateřské školky

Svíčkárna,mýdlárna a kosmetika RODAS Šestajovice u Prahy
Výrobní dílny pro mateřské školky: pondělí – pátek 9:00 – 16:00 hodin, nutno objednat na tel.603 229 436

 Výrobní akce ve svíčkárně.Akce číslo 1- svíčky , plnění  koupel.soli do sáčku, glycerinové mýdlo
Akce obsahuje:výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,, dále  plnění  koupelové soli do sáčku a vykrojení glycerinového mýdla  /vše dodáme
Cena této akce je  80,-Kč za žáka

Akce číslo 2-plnění a vrstvení  koupel.soli do lahvičky,svíčka
Akce obsahuje:plnění a vrstvení tří druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g + výroba 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme
Cena této akce je  80,-Kč za žáka

Akce číslo 3- NOVINKA-solno-mýdlová váza ,svíčka
Akce obsahuje:vykrojení kytičky z glycerinového mýdla,plnění sáčku koupelovou solí,naskládání do plastové vázy a následně do celofánového sáčku a uvázání mašlí a výrobu
1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,,/vše dodáme
Cena této akce je  90,-Kč za žáka

 Výrobní akce v pastelkárně

Akce číslo 7. –výroba voskových pastelek a svíčka
Akce obsahuje:ukázku a výrobu voskových pastelek,děti si odnesou 8 kusů voskových pastelek +plastovou dózičku,a výrobu
1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme
Cena této akce je 80,-Kč za žáka

Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a speciálních barev do potravin

  Výrobní akce v mýdlárně

Akce číslo 4.-plnění a vrstvení  koupel.soli do lahvičky,mýdlo
Akce obsahuje:plnění a vrstvení tří druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 350 g +vlastnoruční odlévání 1 kusu mýdla cca celkem cca 50-60  g.Balení do ozdobných sáčků s mašlí a etiketou.Vše dodáme.
Cena této akce je 95,-Kč za žáka

Koupelové soli,glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU ,a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.

Výrobní akce v truhlářské a krejčovské chaloupce-SUPER TVOŘIVÁ VÁNOČNÍ NOVINKA

Akce  obsahuje: Zdobení vánočního dřevěného svícnu přírodním materiálem a  zdobení adventní svíčky. Odlévání 4 kusů lodiček do ořechových skořápek. Plnění látkového sáčku vánoční purpurou, nebo nahřívací směsí s levandulí a vykrojení glycerinového mýdla.

Cena této akce je 165,-Kč za žáka

Výrobní akce v čokoládovně

Akce obsahuje: odlévání a zdobení čokolády různými kvalitními ingrediencemi, např. vlašskými ořechy, lyofiliz.jahodami, kokosem, mandlemi, karamelem.

Dále malování obarvenými čokoládami na čokoládový tvar. Na výběr máme motiv helloweenský a vánoční. Dále si také odnesete hotovou čokoládu na lžičce, ze které si můžete vyrobit horkou čokoládu.

Cena této akce je 120,-Kč za žáka

Vážení přátelé,

před devíti lety jsme na základě požadavku základních a mateřských škol začali provozovat  naučné  programy o výrobě svíček spojené s vlastnoruční výrobou ve svíčkárně RODAS, která se nachází v Šestajovicích (okres Prahy-východ).Nově jsou také otevřeny pobočky v  Olomouci,Plzni a Liberci.

Za tuto dobu naší svíčkárnu  navštívilo mnoho tisíc dětí. Jelikož se výrobní dílny se samovýrobou osvědčily a dětem se líbí, neboť si samy svíčky vyrábí, dovolujeme si pozvat i Vaší školu či družinu . Pro družiny je  možná návštěva i v odpoledních hodinách. Akce pořádáme celoročně (zde je několik fotografií pro představu). Nyní v krátkosti něco o vzniku továrny na svíčky,mýdlo a kosmetiku. Svíčkárna RODAS byla založena před   23 lety na ploše 4500 m2 a po několika letech začala vyrábět i kosmetické přípravky, koupelovou sůl a parafinové zábaly. Název RODAS vznikl ze jmen zakladatelů svíčkárny Roman, Daniela a svíčky.

Svíčky vyrábíme z parafínu v evropské kvalitě RAL, což znamená, že svíčky neobsahují materiál, který škodí lidskému zdraví.Kosmetické výrobky jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví.Voskové pastelky vyrábíme ze včelího vosku a potravinářských barev. Jak,,to,,ve svíčkárně probíhá ? Po příjezdu si mohou děti dojít na WC a nasvačit se v teplých a krytých prostorách.Mezi tím promítáme podrobnou videoreportáž o výrobě svíček a kosmetiky RODAS.Po té si děti  vyrábí svíčky samy dle dané akce– možno vidět na fotkách.

 

 

 

 

Z důvodu velkého zájmu o výrobní akce,je rozšířena naše nabídka o výrobu voskových pastelek,glycerinových mýdel a parfémů pro děti z mateřských školek.

Akce číslo 1- svíčeky , plnění koupel.soli do sáčku, glyc mýdlo

Akce obsahuje:výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,, dále plnění koupelové soli do sáčku a vykrojení glycerinového mýdla /vše dodáme

Cena 80,-Kč

Akce číslo 2-plnění a vrstvení koupel.soli do lahvičky,svíčka

Akce obsahuje:plnění a vrstvení tří druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 600 g + výroba 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme

Cena 80,-Kč

Akce číslo 3- NOVINKA-voskové pastelky,svíčka

Akce obsahuje:ukázku a výrobu voskových pastelek,děti si odnesou 12 kusů voskových pastelek +pastovou dózičku,a výrobu

1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,/vše dodáme

Cena 80,-Kč

Akce číslo 4- NOVINKA-solno-mýdlová váza ,svíčka

Akce obsahuje:vykrojení kytičky z glycerinovéhodla,plnění sáčku koupelovou solí,naskládání do plastové vázy a následně do celofánového sáčku a uvázání mašlí a výrobu

1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,,/vše dodáme

Cena 90,-Kč

Koupelové soli,glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU ,a notifikovány Ministerstvem zdravotnictví. Atesty posíláme na vyžádání.
© 2019 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz