Mýdlárna

Mýdlárna

Otevírací doba pro veřejnost : celoročně každou sobotu a neděli od 10-18 hodin

Otevírací doba pro základní a mateřské školy- denně od 9-16 hodin,na základě telefonického objednání tel.603 229 436
Akce jsou uveřejněny v odkazu ,,výrobní dílny pro školy,,

Můžete si odlévat glycerinová mýdla do forem /výběr ze cca 70 kusů motivů/, tvořit různé dekorace do koupelny,mýdlové závěsy,nebo plnit osvěžovače vzduchu dle vlastního výběru

Něco o přírodních surovinách,ze kterých pro Vás vyrábíme

Koupelovou sůl vyrábíme z mořské soli z Itálie a přírodních esenciálních vůní

něco o soli

přispívá k prokrvení, vyživení a vyčištění pokožky proniká do vrstev kůže, zadržují vlhkost a tím pokožku zanechávají vlhkou a vláčnou a celkově mladšího vzhledu.Efektivně zlepšují stav při kožních onemocněních.  Vykazuje antiseptické účinky, pomáhá při zápachu nohou, kožních plísních

Glycerinové mýdlo vyrábíme zejména z palmového oleje,glycerinu a přírodních esenciálních vůní

něco o palmovém oleji

- působí antikarcinogenně
- přispívá k zachování zdravého vzhledu pokožky, vlasů, zubů
- posiluje imunitní systém, vydatný antioxidant
- zpomaluje stárnutí

něco o glycerinu

glycerin se vyrábí z přírodních tuků.Využívá se při výrobě mýdel a kosmetiky,potravin a léčiv.

-v mýdlech a kosmetice má pozitivní  zvlhčující účinek-mýdla s glycerinem nevysušují pokožku

-v lékařství jako přísada do infuzí a výrobě čípků

-v potravinářství jako sladidlo a změkčovadlo pod označením E422

 

něco o esenciálních vůních ,které používáme do našich výrobků

- EO levandule  je vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, dýchacích potížích, má výrazné hojivé účinky, snižuje krevní tlak.

- EO bergamotu je antiseptický, podporuje trávení, hojení, posiluje nervy, zlepšuje dýchání, snižuje horečku, tiší bolest, je antidepresivní.

-EO citronu je oblíbená především pro své osvěžující účinky.Je účinný při bolestech hlavy, infekcích dýchacích cest, má antiseptické účinky.Příznivě působí na pleť a na celulitidu. Koupele s přídavkem citrónové silice snižují krevní tlak.

-EO pomeranče působí antidepresivně, osvěžuje a uvolňuje, regeneruje kožní buňky

-EO rozmarýnu silně stimuluje po únavě, zahání úzkost, pomáhá při nachlazení, chřipce a revmatismu, je vhodná na masáže při bolesti svalů. Nevhodná pro těhotné ženy, epileptiky a při vysokém krevním tlaku.

-EO  borovice je antiseptická. Používá se k inhalaci při nachlazení a rýmě, resp. při všech onemocnění dýchacích cest a chřipce. Je vhodná do koupele, na masáže při svalové únavě a do saunových směsí, dezinfikuje a čistí vzduch.

-EO eukalyptu  Jeden z nejúčinnějších esenciálních olejů na dýchací obtíže, napomáhá také hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu i nespavost, čistí vzduch.

Koupelové soli,glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU ,a notifikováno na  Cosmetic Products  Notification Portal,které používáme do našich výrobků. Atesty posíláme na vyžádání.© 2019 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz