O firmě

 

  Jsme tu pro Vás již 30 let.

 

Milí přátelé, s radostí Vám oznamujeme, že brána RODASu se znovu otevře dne 26.5.2020

Otevírací dobu jsme nastavili jako letní prázdninovou, každé úterý a středa od 9:00  do 16:00 hodin,

soboty a neděle celoročně od 10:00 do 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

Z organizačních důvodů bude otevřen pouze vchod z ulice Ve Skále. 

Upozornění: z bezpečnostních důvodů je zakázán vstup  pejskům a kočičkám.

 

                                                                                                                                       Stále můžete nakupovat přes náš eshop: https://www.eshop-rodas.cz/

 

  Areál svíčkárny RODAS se nachází v Šestajovicích u Prahy. V areálu se nachází tyto výrobní dílny: čokoládovna, svíčkárna, mýdlárna a pastelkárna. Výrobní dílny jsou v krytých a teplých prostorách.

Každá dílna má plochu cca 120 m2. V těchto dílnách si můžete tvořit vlastní výrobky z belgické čokolády, které jsou bez palmových tuků a bez lepku, dále svíčky z kvalitního čistého parafinu, mýdla a voskové pastelky.

 Součástí areálu je také minifarma s hospodářskými zvířátky, které je možné krmit, pouze pop cornem zakoupeným v naší podnikové prodejně. 

Dále podniková prodejna a narozeninová místnost, která je vybavená lednicí a sezením pro 25 osob.

Narozeninové oslavy můžete objednávat na  telefonním čísle 603 229 436. U areálu se nachází parkoviště. 

Jak se k nám dostanete z Prahy ? MHD z Černého Mostu č.303, vystupte v Šestajovicích na zastávce ,,Na Balkáně,, a odtud je to do svíčkárny cca 2 minutky chůze.  

 

Otevírací doby výrobních dílen svíčkárny, mýdlárny, pastelkárny, čokoládovny a minifarmy jsou:

Pro veřejnost:                     CELOROČNĚ SOBOTY A NEDĚLE od 10:00 do 18:00 hodin, bez objednání.

Pro školy a školky:      CELOROČNĚ DENNĚ od 9:00 do 17:00 hodin, na základě telefonického objednání na tel. čísle: 603 229 436.

Letní prázdninová otevírací doba/červenec a srpen/ každé úterý a středa od 9:00  do 16:00 hodin. Soboty a neděle celoročně od 10:00 do 18:00 hodin. Bez objednání.

 

 

  

Rodas Liberec Rodas Šestajovice Rodas Plzeň Rodas Kutná Hora Rodas Olomouc Rodas Písek
www.rodas.cz telefonické spojení 603 229 436 www.facebook.com/rodas.sestajovice
www.rodas-olomouc.cz telefonické spojení 731 731 272 www.facebook.com/rodas.olomouc
www.rodas-plzen.cz telefonické spojení 739 013 970 www.facebook.com/rodaslitice
www.rodas-liberec.cz telefonické spojení 603 328 000 www.facebook.com/rodasliberec
www.rodas-kutnahora.cz telefonické spojení 603 229 436 www.facebook.com/rodas.kutnahora
www.rodas-pisek.cz telefonické spojení 730 607 030 www.facebook.com/rodas.pisek
Dovolte, abychom Vám krátce svíčkárnu, mydlárnu a kosmetiku RODAS představili: Svíčkárna byla založena v roce 1990 v Šestajovicích u Prahy na ploše 4500 m2. V roce 1992 byla postavena první část provozu na výrobu svíček. Do roku 1993 se jednalo pouze o ruční výrobu svíček a to litím do forem. První stroj, tažný, na výrobu kostelních svíček byl zakoupen koncem roku 1993. S tímto strojem se dosáhlo získat možnost realizovat zakázky na výrobu kostelních svíček do Německa, Rakouska a Švýcarska. V roce 1997 byl přistavěn další provoz na výrobu svíček, který byl vybaven moderními kapacitními stroji. Tím se umožnilo zahájit velkovýrobu a rozšířit stávající sortiment o hřbitovní svíčky, čajové a stolní svíčky. Tímto rokem se začaly dodávat svíčky i do obchodních sítí a supermarketů v České republice.Významné bylo i to, že Svíčkárna RODAS získala členství v  Hospodářské komoře ČR. V roce 2000  byla udělena Svíčkárně RODAS ochranná známka „Český výrobek“ č.157 Od roku 2002 se začalo, po dlouhodobých přípravách, vyrábět kosmetické přípravky. V roce 2005 přišlo oslovení ze  základních škol za účelem možnosti samovýroby svíček, od té doby je tato možnost nabízena. Tímto jsou všichni  do výrobních dílen svíčkárny srdečně zváni. Rok 2007 se stal  velice významný, neboť se pořídila moderní počítačem řízená linka na výrobu válcových svíček a koulí. Díky tomu byly zkráceny  dodací termíny a ceny svíček. V roce 2008 byla otevřena podniková prodejna a zahájen  tak i drobný prodej svíček za podnikové ceny.V tomto roce firma získala známku Turistického suvenýru.  Rokem 2009 se začalo s přípravou zásobování maloobchodních sítí v ČR svíčkami. Rok 2010 byl velmi významný tím, že se rozšířila svíčkárna o dalších 600 m2. Na této ploše byl postaven sklad pro hotové výrobky a posezení s občerstvením pro 50 lidí. V roce 2011 proběhla velká modernizace výroby hřbitovních svíček. Pořízením plně automatické linky se výrazně zvýšili výrobní kapacity. V roce 2012 probíhal vývoj v oblasti výroby parfémů a glycerinového mýdla. Po čtyřletém vývoji se také podařilo vyrobit první voskovou pastelku v trojhranném tvaru, ze včelího vosku a potravinářských barviv. V tomto roce byla ukončena spolupráce se všemi obchodními sítěmi a supermarkety. Rok 2013 byl velice významný. Svíčkárna RODAS byla přijata za člena do České asociace franchisingu a taktéž do Slovenské Franšízové asociácie. V tomto roce byly vybudovány franchisingové pobočky v Olomouci, Plzni a Liberci. V roce 2014 byla vybudována a zařízena Krejčovská a Perníková chaloupka. Rok 2015. V tomto roce byl v areálu Svíčkárny RODAS vybudován další provoz a to  Čokoládovna RODAS.Otevřena byla i další franchisingová pobočka v Kutné Hoře.

Pozn.: tyto stroje je možné vidět pouze ve svíčkárně v Šestajovicích. Termíny, kdy je možná prohlídka továrny se strojovou výrobou najdete v sekci ,,Exkurze pro veřejnost,,

 

výroba svíček výroba svíček výroba svíček výroba svíček


© 2020 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz