Franchisingová spolupráce

Franchisor disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby svíček, parfémů, ekologických čistících prostředků a voskovek, jejich prodeje a provádění exkurzí spojených s vlastní výrobou a vyvinul a dále rozvíjí koncept tzv. svíčkáren pod ochrannou známkou „RODAS“. V současné době Franchisor provozuje v České republice v rámci tohoto konceptu jednu (1) vlastní svíčkárnu; další svíčkárny budou zaměřeny na prodej a realizaci exkurzí a budou budovány pod vedením Franchisora v rámci franchisingového konceptu nazvaného Koncept RODAS a bude používat označení svíčkárny RODAS. Vedle výše uvedeného označení bude pro tyto svíčkárny typický jednotný systém vybavení, nabízeného zboží a služeb a vedení podniku, který spočívá zejména v následujícím:
Franchisor a jeho koncept svíčkáren RODAS má velmi dobrou pověst a ochranná známka, pod kterou je tento koncept znám, je synonymem pro svíčkárnu nabízející kvalitní zboží a zajímavý druh volno časové aktivity.
Franchisor je přidruženým členem České asociace franchisingu ,která dodržuje Evropský  kodex  franchisingu
Franchisor je přidruženým členem Slovenské franchisingové asociácie,která dodržuje Evropský kodex franchisingu
Tento koncept je určen pro osoby,které mají velice dobrý přístup k dětem a prostory pro tento koncept vhodné.Více na tel.603 229 436,nebo osobně.

http://www.czech-franchise.cz//franchising/clenove/svickarna-rodas-sro

Do SFA vstúpil český franchisingový koncept RODAS, plánuje expanziu na Slovensko.

http://www.sfa.sk/novinky/do-sfa-vstupil-cesky-franchisingovy-koncept-rodas-planuje-expanziu-na-slovensko.html

 

 

Stojan na produkty Rodas - svíčky© 2019 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz