Franchisingová spolupráce

Franchisor disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby svíček, mýdel, koupelových solí a voskovek, jejich prodeje a provádění exkurzí spojených s vlastní výrobou a vyvinul a dále rozvíjí koncept tzv. svíčkáren pod ochrannou známkou „RODAS“. V současné době franchisor provozuje v České republice v rámci tohoto konceptu jednu (1) vlastní svíčkárnu, další svíčkárny budou zaměřeny na prodej a realizaci exkurzí a budou budovány pod vedením franchisora v rámci franchisingového konceptu nazvaného Koncept RODAS a bude používat označení svíčkárny RODAS. Vedle výše uvedeného označení bude pro tyto svíčkárny typický jednotný systém vybavení, nabízeného zboží a služeb a vedení podniku, který spočívá zejména v následujícím:
Franchisor a jeho koncept svíčkáren RODAS má velmi dobrou pověst a ochranná známka, pod kterou je tento koncept znám, je synonymem pro svíčkárnu nabízející kvalitní zboží a zajímavý druh volno časové aktivity.
Franchisor je přidruženým členem České asociace franchisingu, která dodržuje Evropský  kodex  franchisingu
Tento koncept je určen pro osoby, které mají velice dobrý přístup k dětem a vhodné prostory pro tento koncept. Více na tel.603 229 436, nebo osobně.

http://www.czech-franchise.cz/clenove/2?page=2

 

 

Stojan na produkty Rodas - svíčky© 2019 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz